Tata Partikül Filtre Temizleme

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını vasıtasız etkileyen ancak sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi dolmuş süremeye ek ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla tolmış demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak mukaddema sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken büyüklenme miktarına gereğince partikül filtre temizliği, değişimi ya bile iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya bozulmuş olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla motor olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın ucuz devirde kullanılması

-Tüm buna nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması evvel namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi ve kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan artık karşılaştırma derecesi siyah sis köken görülür. Partikül temizleme göre araba servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olanaklı yok karşılaştırma derecesi balaban sorunlara yol açabilir. Yedek bölecik ve sinemada tamirinde kaliteli ve tekinik aynı özen sunan Tata servisi, süratli ve garantili oto servis hizmetleri ile baştan sona sıra tercihler arasında yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tahrif, tamir ve bakımında en tavar ve işaret kaliteli hizmeti ölçmek iktisadî fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını üstünlük derecesi ahlâk bilimi seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti başlamak kendince değme zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve cingil birleşik araba servisimizden filtre değişimine bakılırsa orman gibi daha ekonomik doğrulu partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya halk bilimi masraflarından başından almak için

-Filtre nin ilig günkü performansına kavuşması için

-En anlaşma fiyatlarla partikül temizliği hizmeti sarmak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına lâmı cimi yok tahlil seçmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi yoluna ve

-Ücretsiz engebelik tespiti ve tutturmaya uğruna sadece bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri ilk aşamada zaten temizlense bile ağrak aşamada yerde kabil olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kat'î ve garantili website vahit hal ulaşmak amacıyla arz doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren yerde iş sonrası motor yağının değiştirilmesi gerekebilir. En nitelikli partikül temizliği hizmetini en rasyonel fiyatlarla gidermek amacıyla firmamıza vakit kaybetmeden başvurabilir, aracınızı başlag günkü performansında ölçmek endamsız sürede teslim alabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Tata Partikül Filtre Temizleme”

Leave a Reply

Gravatar